Pizza Kraków Olsza

Pizza Olsza

kraków pizzeria

Pizza olsza to teren gdzie od zawsze Fauna cieszy się zainteresowaniem klientów. Znajdująca się w niej wołowina teriyaki budzi zachwyt nawet najbardziej wymagających amatorów pizzy. Doskonale łączy się z mozzarellą, papryką i czerwoną cebulą, oferując bombę smakową o niezwykłym aromacie. Do naszych nowych propozycji, które dowozimy pizza olsza należy quattro carni. To kwintesencja mięsnej fiesty, zawierająca w jednym miejscu szynkę, salami, boczek i kiełbasę salsiccię. Uwielbiana przez mężczyzn, stanowi częste danie główne w czasie spotkań rodzinnych i towarzyskich.

Pizzeria Kraków Olsza

Pizzeria kraków olsza oferuje pizzę nie z tej planety. To jedne z najodważniejszych propozycji na polskim rynku, które zaskarbiły sobie rzesze zwolenników dzielnicy Kraków- Olsza. Pizzeria kraków olsza proponuje pizzę Mercury, Mars, Neptun i Pluton. Mercury łączy szynkę parmeńską z mozarellą, szpinakiem i frytkami, a to wszystko posypane świeżymi liścmi bazylii. Pluton obfituje w pożywne mięsa, których ilość przyprawia o zawrót głowy. Pluton jest najbardziej sycącą wersją pizzy, jaką można spotkać. Neptun natomiast zawiera uwielbiane przez wiele osób krewetki, które tak rzadko wystepują w innych pizzeriach. Połączone z czosnkiem, suszonymi pomidorami i fetą, smakują doskonale i zdobywają serca coraz większej liczby klientów. Pizza Mars oferuje niezwykłe salami kalabryjskie, okraszone brokułami, mozarellą i suszonymi pomidorami.

Pizza Kraków Olsza

Pizza Kraków Olsza to jednak nie tylko dania mięsne. Ogromną popularnością cieszą się także różnorodne wersje serowe. Quattro formaggi, Concordia, Minerwa, Parma czy Salus – te wszystkie pizze umożliwiają smakową podróż po regionie Morza Śródziemnego i degustację najlepszych gatunków włoskiego sera. Pizza Salus dodatkowo proponuje połączenie serów z łososiem oraz owocami granatu, koncentrując się na dostarczaniu bardzo wyraziste smaku o całej gamie przyjemnych doznań.